GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

 • Tüm Kategoriler

  Victorinox 1.3603 Spartan Çakı

  Victorinox 1.3603 Spartan Çakı
  Görsel 1
  Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

  Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

  Garanti

  Victorinox, ürettiği tüm bıçakların ve el aletlerinin birinci sınıf paslanmaz    çelikten olduğunu garanti eder. Ayrıca malzeme veya işçilikten dolayı oluşabilecek herhangi bir arızaya karşı ömür boyu garanti verir. (Elektronik parçalarda bu garanti 2 yıl ile sınırlıdır).Eksik veya yanlış kullanım sonucu oluşabilecek  hasarlar bu garanti içine dahil edilemez.

  Fonksiyonel Çakı için Bakım Tavsiyeleri Bir çok el aleti ve fonksiyonları ; farklı  amaçlarla kullanımları  için hassas ayarlanmış özellikleri ihtiva eden ,yüksek kalitede çelikten imal edilmiştir. Çelik , kullanılacağı yere ,istenen sertliğe ve göstermesi gerekli optimum korozyon direncine bağlı olarak  su verilmiş, tavlanmış ve parlatılmıştır.

  Bileyleme

  Tekrar bileyleme için ıslatılmış bir taş ,15-20 derecelik açılar ile şekilde görüldüğü gibi kullanılmalıdır. Bileyleme, dönen bir taş ile yapılacak ise  konusununda ,bilgili ve deneyimli bir kişi tarafından çelik yüzeyinde ısı artışına neden olmaması için  su ile soğutularak ve doğru açılarda yapılmalıdır.

  Temizleme Victorinox çakılarımız işçilik ve malzeme hatalarına karşı ömür boyu garantilidir. Yanlış kullanma ve hor kullanma neticesi oluşan hasarlar bu garanti kapsamı dışındadır. Çakıların paslanmaz çelikten imal edilmiş olan fonksiyonları uzun süre temizlenmez ise ,toz, yiyecek asitleri, deniz tuzu, kir gibi korozif maddeler ,çeliğe ve fonksiyonlar arasındaki metal plakalara zarar vererek sıkışmalara sebep olabilir. Ayrıca bakımlar için yanlış seçilmiş ,asit seviyesi yüksek yağlarda bu tip sıkışmalara neden olabilir.                        Çakı fonksiyonlarını rahat açılır kapanır hale getirmek  için, ılık su  (sıcak su kullanılmamalıdır,çok sıcak su ,çakı yüzeyindeki plastik tutamaklara zarar verir)  ve eski bir diş fırçası vasıtası ile ,fonksiyonlar ve plakalar arası temizlenmeli. Daha sonra  durulayarak  bir bez vasıtası ile fonksiyon aralarını kurutabilirsiniz. (Sıcak hava kullanılmamalıdır.Sıcak hava  çakı plastik yüzlerine zarar verebilir.) Kurulama işlemi tamamlandıktan sonra, üstteki resimde görüldüğü gibi, özellikle fonksiyonların çakıya bağlantısı olan dip kısımlarına, az miktarda yağ damlatarak ,yine üstteki resimde  görüldüğü gibi  açma ve kapama  hareketleri yaparak çakınız ilk günkü İşler haline getirilebilir.

  Yağ tavsiyemiz Fonksiyonel el aleti yağı (Victorinox Model No : VT 4.3301) Bu fonksiyonel yağın ihtiva etmesi gereken özellikler; Doğal koku ve tadda olmalı Yıpranmaya karşı yüksek dirençli olmalı Yüzeyi örtme ve korozyon koruma özellikleri yüksek olmalı Gıda maddelerine uygun olmalı

  Fonksiyonlar:Anahtarlık Halkası, Büyük Bıçak, Cımbız, Delik Açıcı , Kablo Sıyırıcı , Konserve Açacağı, Küçük Bıçak, Küçük Tornovida, Kürdan, Şişe Açacağı, Tirbüşon, Tornavida,
  Renk:Kırmızı,
  Uzunluk:91 mm,
  Genişlik:26.5 mm,
  Yükseklik:15 mm,
  Diğer Özellikler
  Stok KoduVT 1.3603
  MarkaVICTORINOX ÇAKI
  Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  7611160100092
  Anasayfa |  İletişim |  Müşteri Hizmetleri |  Hakkımızda
  Bu sanal market, Göker Tuana Hediyelik Eşya Ltd. Şti. adına hazırlanmıştır. TuanaCollection © Copyright 2015 - 2021

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.