GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

 • Tüm Kategoriler

  Leki Sierra Photo

  Leki Sierra Photo
  Leki Sierra Photo
  Leki Sierra Photo
  Leki Sierra Photo
  Görsel 1
  Görsel 2
  Görsel 3
  Görsel 4
  Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

  Tek Olarak Satılır

  Leki Fotoğraf sistem kutup 3 adet yüksekliği ayarlanabilir Dikişsiz Alüminyum 7075 tüp, ayarlanabilir Askı, Kereste topuz, köpük kavrama kolu olduğunu.

  Kol düğmesi kamera screwd olabilir ve sabit resimler için monte böylece monte Kamera evrensel bir konuya kaldırır.

  Bu ısı bütün Alüminyum 7075 Ultralite direkleri TUV, bağımsız bir test laboratuarı tarafından güçlü olduğu ispatlanmıştır Super Kilit Sistemi SLS güvenlik 360 çevirmek geri featurec davrandı. piyasadaki diğer üretici tarafından eşsiz - Bu direklere Holding kuvvet testlerinde 140kg/315 lbs olduğunu.

  Karbür Flextips kaya ve buz üzerinde güvenlik eklenir.

  Özellikleri Ultra Sonic bitirmek, orta ve alt bölümünde anodize, değiştirilebilir Basket Sistemi, köpük kulpları ve her kutup yaklaşık 284 gram ağırlığında

  Satılan tek tek

  Özellikleri:

  Mil:
  Alüminyum 3-bölüm, HTS 6.5, SLS 140kg tutma kapasitesi

  Grip:
  köpük uzantılı Ahşap topuzu - resim sistem

  Kayış:
  Toka kayışı

  Sepeti ler :
  kauçuk uçlu Karbür flex ucu

  Boyutları:
  Ayarlanabilir 65-145 cm

  Ağırlık:
  kutup başına yaklaşık 284 gram

  Malzeme:
  18/16/14 mm alüminyum HTS 6.5

  Garanti:
  5 yıl Garanti Karşı Breakage.

  Özel Özellikler:

  Değiştirilebilir sepet sistemi Carbide Flex İpucu / SLS Kilit Sistemi / Ultra Sonic Finish / Orta ve alt bölümleri / evrensel ile Monopod anodize 

  Leki Teknoloji çeşitli modellerde kullanılan: 

  Değiştirilebilir Sepetleri
  sepet hızlı ve kolay değişim için izin verir herhangi bir arazi koşulu karşılayacak. Tutar çamur ve yumuşak toprağın içine kaymasını kutuplu sizin Sepetleri kullanarak uygulama Çevreyi! . Birkaç sepet kullanılabilir tasarımlar.

  Mil:

  SUPER KİLİT SİSTEMİ SLS
  Süper Kilit Sistemi SLS bir Expander / TUV, bağımsız bir test laboratuarı tarafından güçlü olduğu ispatlanmıştır kilitleme sistemi vidasıdır
  LEKI SLS 140kg tutma gücü ve 360 ? ters çevirmek güvenlik var
  Flex İpuçları
  Karbür Flex İpucu sert yüzeylerde maksimum tutmak ve kararlılık sağlar.

  Anti-Aşındırıcı
  Eloksallı orta ve alt bölümleri.

  LEKI EFSANESİ 

  LEKI, kayak, yürüyüş ve trekking direkleri dünyanın önde gelen üretici, onun kurucusu Karl Lenhart, bir gövde mekanik ve arzulu kayakçı bir hobi olarak Kircheim, Almanya 'da başlamak vardı. Lenhart alüminyum ağır çelik modelleri geç 1940 yılında mevcut oranla üstün bir kayak kutup yapmak inanıyordu. başarılı arkadaşları için hafif direkleri oluşturduktan sonra, 1954 yılında, hobi tam zamanlı iş oldu.

  LEKI naylon kullanılması kayışları için dokuma ve plastik kalıp kulpları ve metal ve deri yerine sepet oluşturdu çıkmıştır. Ayrıca, Lenhart eşsiz güç, dayanıklılık ve güvenilirlik ile kutup milleri üreten bir alüminyum tavlama işlemi geliştirdi.

  1984 yılında Klaus Lenhart Karl oğlu ve liderliği devraldı kısa bir süre sonra ilk çift bileşenli kavrama geliştirdi. O da gibi ayarlanabilir pole-kilitleme teknoloji ve kavrama yenilikler geliştirmek sorumludur Trigger "Tıkla-In" sistemi ve COR-TEC, gerçek mantar ve lateks yapılmış bir malzemedir.

  kayak pazar gelişmeye devam ederken, LEKI Avrupa dağ rehberleri için öncelikle yürüyüş direkleri üretimine başlamıştır. diz eklemleri üzerinde stres giderici bir araç olarak iki kutup kullanarak kavram ve alt sırt da performans ve güvenlik içinde yararını gördük dağcılar çağırdı. LEKI direkleri sonunda tanınan ve önleyici sağlık yararları yanı sıra tırmanma destek ve dengeleyici etkileri takdir genel doğa yürüyüşü ve trekking nüfusu ile yakaladı. 1990 yılında LEKI ABD dahil oldu.

  Kuzey Amerika pazarı, dağ, İskandinav, geri ülke, dağcılık, sopayla yürüyüş, şirketin çizgi benimsemiş ve direkleri trekking. Yaklaşık beş yıldır LEKI sadık olan Avrupalı meslektaşları, Kuzey Amerika açık meraklıları bildiği gibi ve takdir LEKI kalite ve değer

  Diğer Özellikler
  Stok Kodu05-2092
  MarkaLeki
  Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  Anasayfa |  İletişim |  Müşteri Hizmetleri |  Hakkımızda
  Bu sanal market, Göker Tuana Hediyelik Eşya Ltd. Şti. adına hazırlanmıştır. TuanaCollection © Copyright 2015 - 2021

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.