GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

 • Tüm Kategoriler

  Müşteri Hizmetleri

  Hakkımızda

  Hakkımızda :
  2006 yılından buyana, Göker Tuana Hediyelik Eşya Ltd. Şti. olarak hediyelik eşya, mutfak grubu, ev dekorasyonu ve hobi ürünleri satışı konusunda faaliyet göstermekteyiz. Gelişen dünya gündemini sürekli takip ederek ihtiyaçlara yönelik yenilikçi, dünyaca lider markaların corner ve bayilik çalışmalarını yürüten, tasarımsal güçü yüksek kendi ürün karmamız ile sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Arcadium Avm, Cepa Avm ve İnternet üzerinden satışımız ile hergeçen gün sizlere daha ulaşılabilir olacağımız inancındayız.
  Misyon :
  Müşteri memnuniyetini vazgeçilmez bir ilke olarak benimseyen; çeşitli, kullanışlı, kaliteli, renkli ve eğlenceli ürünleriyle tercih edilen, insan sağlığına ve çevreye karşı duyarlı, kişinin hem kendisi, hem çevresi hem de ev için kalite standartlarına uygun en doğru ürünü müşterilerimize sunabilmektir.
  Vizyon :
  Tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi, estetik, kaliteli ürünleri ve markaları biraya getirip tüketicilerin beğenisine sunarak, en iyi ve çeşitli marka karması ile doğru hizmeti verebilmek.
  Özel iç ve dış mekan ürünlerimizle; sevdiklerinizle birlikte rahat ve keyifli zaman geçirmenizi amaçlamaktayız. Geniş ürün yelpazemize her yıl yeni ürünler katmaktayız.
  Bu yeniliklere sizden gelen öneri ve talepler doğrultusunda devam edeceğiz.
  Cafe, Otel, Restaurant, Ev' lere sıradışı konsept çalışmalarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
  Anasayfa |  İletişim |  Müşteri Hizmetleri |  Hakkımızda
  Bu sanal market, Göker Tuana Hediyelik Eşya Ltd. Şti. adına hazırlanmıştır. TuanaCollection © Copyright 2015 - 2021

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.